• Box CrossFit z Lubina najlepsi w Polsce

    LUBIN. Społeczność crossfitowa z Lubina i jej trening w niecodziennym miejscu zdobyła I miejsce w konkursie organizowanym przez Reebok pod hasłem „ Gym is everywhere”. Lubinianie w sile 24 osób wzięli udział w treningu na kielichu wspinaczkowym.

    To był niecodzienny trening cross fit. Box CrossFit Lubin zaproszono do udziału w akcji, a oni postanowili poćwiczyć … na kielichu wspinaczkowym. Okazało się to trafionym pomysłem. Lubinianie wygrali. Grupa 24 osób z CrossFit Lubin otrzyma nagrodę w wysokości 5 tys. złotych, która uprawni uczestników do zakupu odzieży z aktualnej oferty katalogowej organizatora. Jak mówią miłośnicy cross fit, taki trening to nie miejsce, w którym się trenuje, to ludzie, to społeczność i integracja.

    – Udział w takim treningu to niesamowite emocje. Pierwszy raz byłem w ogóle na kielichu. Cross fit to fajna społeczność. Wszyscy uczymy się, że mimo, iż trening jest ciężki, a po nim każdy ledwo oddycha to endorfiny i wspólna radość są niezastąpione. Już wkrótce będzie okazja, by się przekonać na czym polega taki trening. Zachęcamy do udziału w najbliższym Night Force Run 31 stycznia. Na nocnym bieganiu na stadionie RCS poprowadzimy ćwiczenia z elementami cross fit. W końcu bieganie to też cross fit. – mówi Łukasz Dominów, uczestnik nietuzinkowego treningu na kileichu.

    Night Force Run tym razem poświęcony będzie pomocy charytatywnej dla Blanki Koliszak. Zbiórka o 19:45 na stadionie przy ulicy Odrodzenia. Night Force Run ruszy o 20.00.

    Źródło: http://e-legnickie.pl/sport-z-regionu/sport-lubin/1647-box-crossfit-z-lubina-najlepsi-w-polsce